» اخبار پزشکی » اخبار

عنوان:  اخبار | 

 فراخوان کنفرانس بین‌المللی سرطان غرب آسیا (WACC)

29-27 آبان95-تهران

 

کنفرانس بین‌المللی سرطان غرب آسیا (West Asia Cancer Conference) ، با حضور سرطان‌شناسان برجستۀ کشورهای قارۀ آسیا، اروپا، آمریکاو آفریقا در تاریخ ۲۷تا۲۹آبان۹۵ در تهران برگزار خواهد شد.

در طی کنگرۀ سرطان‌شناسی ESMO اروپا که در کشور سنگاپور برگزار شده بود، ملاقات رسمی بین اعضای هیئت‌مدیرۀ انجمن سرطان ایران، جناب آقای دکتر ناصر پارسا و آقای دکتر فرهاد سمیعی واعضای هیئت‌مدیرۀ انجمن سرطان اروپا صورت گرفت که در آن هماهنگی‌های لازم برای همکاری‌های علمی آینده انجام شد و این هیئت اروپایی، دعوت به کنگره WACC را قبول کردند.

انجمن سرطان ایران تلاش خواهد کرد تا با برگزاری این کنفرانس، آخرین دستاوردهای پزشکی در سرطان‌شناسی با حضور دانشمندان داخلی و خارجی را به‌اطلاع جامعۀ پزشکی برساند.

در این کنفرانس، تمام جوانب بیماری سرطان بررسی می‌شود و دربارۀ آن تبادل نظر صورت خواهد گرفت. محور کنفرانس، شامل این موضوعات خواهد بود: پزشکی سلولی و مولکولی، تصویربرداری سرطان و مداخلات اونکولوژی، سرطان خون و غدد لنفاوی، جراحی سرطان، سارکوماها و کارسینوماها، داروهای ضدسرطان، دیدگاه‌های روان‌شناسی و پرستاری و نگهداری از بیماران سرطانی.

 

آخرین مهلت برای ارسال مقالات تا ۲۵مرداد۹۵ است.

برای کسب اطلاعات به پایگاه‌های زیر مراجعه فرمایید.

www.ica.org.ir

www.wacc.international